Wysokiej jakości gniazdka od Schneider electric!

Zależy Ci na solidnym wykonaniu i estetyce Twoich gniazdek elektrycznych? Postaw na firmę Schneider. Gniazdka od tego producenta wyróżniają się nie tylko zadowalającym wyglądem, ale również porządną realizacją. Jeśli więc szukacie tego typu produktów, koniecznie zwróćcie uwagę na tego producenta! Zapomnij o tanich gniazdkach z supermarketu, które nie tylko fatalnie wyglądają, ale również mogą stanowić zagrożenie dla Twojego życia!

Firma z tradycją

Czy wiesz, że Schneider Electric to firma z długoletnią tradycją, będąca jednym z pierwszych tego typu przedsiębiorstw w Europie? Ta francuska spółka powstała już w 1838 roku, a od 1891 zaczęła regularnie proponować klientom innowacyjne rozwiązania. Obecnie sprzęt Schneidera znajdziecie w sklepach na całym świecie, a jego oferta jest systematycznie poszerzana. Cały czas przyświeca nam, że nasze produkty nie tylko mają ładnie wyglądać, ale także służyć na lata.

W naszej kolekcji posiadamy, na przykład bardzo cienkie ramki, które potrafią nadać mieszkaniu bardzo nowoczesnego charakteru. Z kolei gniazdka w oryginalnych kolorach, takich jak czerwień, grafit czy miętowa szarość, sprawią, że Twój dom nabierze oryginalnego designu.

Większość naszych gniazdek została wykonana z termoplastycznego tworzywa ABS. To niezwykle mocny materiał, wykorzystywany również podczas produkcji części samochodowych czy sprzętu RTV. Nie tylko prezentują się bardzo atrakcyjnie dzięki połyskliwej powierzchni, ale są również odporne na zarysowania oraz promienie UV. Posiadają one również certyfikat szczelności IP 20, co oznacza, że są odporne na bliski kontakt z ciałami stałymi o średnicy 12,5 mm oraz większymi. Dzięki temu, macie gwarancję, że montaż będzie przebiegał sprawnie, a użytkowanie będzie bezpieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gniazdek elektrycznych. Znajdziecie je na stronie we wszelakich kolorach i różnej grubości – z pewnością każdy odnajdzie takie, które będą pasować do jego mieszkania.