Simon – włączniki dla Ciebie!

Simon to firma produkująca bezpieczny i estetycznie wyglądający sprzęt elektryczny. W swojej ofercie posiada również szeroki wybór mechanizmów włącznikowych: pojedynczych, podwójnych, żaluzjowych, krzyżowych, schodowych czy przycisków zwiernych. Bogactwo kolorów w kolekcji pozwala na bezproblemowo dopasowanie włączników do pomieszczeń w Twoim domu.

Klasa i wysoka jakość

Czy wiesz, co powinno wyróżniać firmę zajmującą się produkcją sprzętu elektrycznego? Dbałość o wysoką jakość wykonania, ale też niezapominanie o estetyce produktów. Równie ważne w wypadku tego typu sprzętu jest zagwarantowanie użytkownikom bezpieczeństwa, o czym firma Simon również nie zapomina. Stawiając na nasz sprzęt, możesz mieć pewność, że nawet dziecko będzie mogło z niego bezpiecznie korzystać.

Nasze włączniki na tle konkurencji wyróżnia również klasa wykonania. Staramy się, by nasz sprzęt był wykonany precyzyjnie i z dbałością o szczegóły. Chociaż włączniki są często pomijanym elementem w mieszkaniach, to jednak chcąc nie chcąc zwracamy na nie uwagę, gdyż są bardzo widoczne. Dlatego dobrze, by także one prezentowały się świetnie w Twoim designerskim mieszkaniu. Postaw na Simonwłączniki naszej firmy to dobra inwestycja na lata. Zapraszamy

Trendy

Firma, która chce odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, powinna również podążać za aktualnymi trendami. Obecnie we wzornictwie włączników elektrycznych stawia się przede wszystkim na minimalizm. Tego typu włączniki prezentują się niezwykle stylowo w mieszkaniach, a nawet często dodają im designerskiego sznytu. Simon stara się zaspokajać potrzeby swoich klientów w tym względzie, dlatego regularnie wprowadza do swojej kolekcji produkty, które są w zgodzie z obecnymi tendencjami w dekoracji wnętrz. Nie myśl, że nikt nie zwraca uwagi na włączniki w domu – gwarantujemy Ci, że jest wręcz odwrotnie!

do zapoznania się z szeroką ofertą włączników od firmy Simon. Jesteśmy pewni, że w tej szerokiej ofercie odnajdziecie sprzęt dopasowany do Waszego gustu i domu.