Simon – sprawdzony producent osprzętu elektroinstalacyjnego

Igniazka podejmują współpracę tylko z godnymi zaufania producentami osprzętu elektroinstalacyjnego. Chcemy, żeby nasi klienci byli zadowoleni nie tylko z wysokiej jakości, bezpieczeństwa, ale także z estetycznego wyglądu tego typu części. Firmą, która zdecydowanie przykłada do tego wagę, jest Kontakt Simon – firma z długoletnim stażem w branży.

Kontakt Simon SAto firma, która powstała 12. lipca 1921 roku, a więc na początku ubiegłego stulecia. Początkowo zajmowała się przede wszystkim produkcją regulatorów, oporników, sprzętu instalacyjnego, oświetleniowego, a także sygnalizacyjnego oraz mierników elektrycznych. Szybko jednak wprowadziła do swojej oferty również gniazda bezpiecznikowe, wyłączniki pokrętne oraz gniazda wtyczkowe.

Obecnie Simon zajmuje się produkcją wszelakiego osprzętu elektroinstalacyjnego, takiego jak: puszki podłogowe, łączniki czy gniazda. W ich ofercie znajdziecie również świecące moduły LED, czujniki gazu i zalania, a także sensory do obsługi systemów KNX.

Firma Simon jest jednym z założycieli Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki oraz członkiem Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji.

Firma cały czas prowadzi badania nad ulepszaniem swojego sprzętu i zatrudnia najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, by dostarczać klientom najwyższej jakości osprzęt tego typu. Nie chcemy osiąść na laurach, chcemy cały czas doskonalić się i podążać za aktualnymi trendami. Wszystko to, robimy dla naszych klientów, gdyż ich zadowolenie, jest najlepszą miarą naszego sukcesu.

Postaw na Kontakt Simon!

Na naszej stronie znajdziecie szeroki wybór produktów od tego znanego i zaufanego producenta. Znajdziecie w niej różnego rodzaju gniazdka, włączniki, a także wiele innych produktów. Na większość z nich obowiązuje dwuletnia gwarancja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zamówienia osprzętu do swojego domu już dzisiaj. W razie wszelakich pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.