Legrand – ważny dystrybutor na rynku elektroinstalacyjnym

Grupa Legrand to gigant branży elektroinstalacyjnej. Firma zatrudnia około 33 000 pracowników oraz posiada 20% udziałów na rynku tej branży, a także 14% udziałów na rynku dystrybutorów okablowania. Odgrywa kluczową pozycję na światowych rynkach w Australii, Korei Południowej, Indiach, Brazylii, Meksyku, USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Francji, a także oczywiście w Polsce. Posiada fabryki w 30 krajach na całym świecie, w których pracują najlepiej wykwalifikowani specjaliści, pracujący nad produkcją i doskonaleniem asortymentu liczącego ponad 190 000 produktów. Firma chce nieustannie rozwijać się dla swoich klientów, dlatego około 5% budżety z obrotów przeznaczane jest na dział badań i rozwoju.

Legrand Cariva – kolekcja osprzętu elektroinstalacyjnego, który cieszy oko

Na igniazdka.pl znajdziecie szeroki wybór produktów od tego producenta. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak linia Legrand Cariva. To kolekcja, w której postawiono na ergonomiczne kształty, perfekcyjnie pasujące do designerskich wnętrz. Poza estetyką, instalatorzy doceniają ją za wkręty lub pazurki, pozwalające na błyskawiczny montaż oraz trwałość instalacji. Dzięki tym cechom, linia ta cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Włączniki i ramki z tej kolekcji, dzięki zastosowaniu gładkich powierzchni, nie zbierają kurzu, co sprawia, że są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Tworzywo, z którego zostały wykonane jest solidne i trwałe, co sprawia, że powierzchnia tych produktów nie ulega zarysowaniu. Elementy znajdziecie w klasycznych kolorach, takich jak: biały, beżowy, kremowy oraz złoty. Gwarantujemy, że firma Legrand nierozerwalnie związana jest z wysoką jakością i eleganckim designem.

Zapraszamy do zapoznania się z tą niezwykle estetyczną kolekcją włączników i ramek na naszej stronie. Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefoniczny. Zdecydowałeś się już na jakiś produkt? Nie zwlekaj i zamów już dziś!