Osprzęt elektroinstalacyjny ze stylem

Jesteś urodzonym estetą i ważny jest dla Ciebie każdy element w Twoim domu? Zwracasz uwagę na takie szczegóły, o których nikt nie myśli? Jeśli tak, to pewnie zwracasz uwagę nawet na gniazdka i kontakty, jednak czy osprzęt elektroinstalacyjny może być nie tylko praktyczny, ale także dobrze się prezentować? Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak! Czytaj dalej, by dowiedzieć się na ten temat nieco więcej.

Urządź swój dom z klasą z linią Sedna od firmy Schneider

Jeśli zależy Ci na tym, by nawet takie drobiazgi jak osprzęt elektroinstalacyjny prezentowały się w Twoim domu dobrze i pasowały do wystroju mieszkania, zdecydowanie powinieneś zainteresować się marką, jaką jest Schneider. Sedna, to kolekcja tego producenta, w której projektanci duży nacisk położyli właśnie na estetykę wykonania. Osprzęt z tej linii posiada cienkie ramki, nadające mieszkaniu nowoczesnego i designerskiego charakteru. Kolekcja zawiera osprzęt w wielu różnych kolorach, co pozwala na jego swobodne dopasowanie do kolorystyki mieszkania.

Chociaż piękno to ważna cecha tej linii, przy jej produkcji nie zapomniano o solidnym wykonaniu. Wszystkie produkty są wykonane z termoplastycznego tworzywa ABS, wykorzystywanego również w produkcji części samochodowych czy sprzętu RTV. Materiał ten jest sztywny, odporny na zarysowania oraz promienie UV. Naturalny połysk, który posiada, sprawia, że prezentuje się w mieszkaniu naprawdę świetnie. Produkty z tej kolekcji posiadają certyfikat szczelności IP 20, co gwarantuje bezpieczeństwo montażu i użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów firmy Schneider i nie tylko. Na naszej stronie znajdziecie osprzęt elektroinstalacyjny, który sprowadzamy tylko od najlepszych producentów. Wszystkie zakupy na igniazdka.pl gwarantują Ci produkty najwyższej jakości i w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy. Jesteś zdecydowany? Nie zwlekaj i zamów już dziś!